Winnaars vanaf 1966

De AVD Cross is één van de oudste en grootste crosslopen in het noorden van Nederland en wordt jaarlijks eind oktober in de bossen van Dwingeloo gehouden.

Winnaars AVD cross vanaf 1966
Jaar Mannen (senior) Vrouwen (senior)
2018 Tom Hendrikse (AAC ’61) Andrea Deelstra (AV Heerenveen)
2017 Tom Hendrikse (AAC ’61) Andrea Deelstra (AV Heerenveen)
2016 Robert Ton (Phanos) Andrea Deelstra (AV Heerenveen)
2015 Niek Blikslager (Groningen Atletiek) Andrea Deelstra (AV Heerenveen)
2014 Bart van Nunen (Passaat) Jelly van der Kloet (Impala)
2013 Zac Freudenburg (AV ’23) Andrea Deelstra (AV Heerenveen)
2012 Brian Kamstra (AAC ’61) Andrea Deelstra (AV Heerenveen)
2011 Tim Pleijte (Dynamica) Andrea Deelstra
2010 André Plette
Snelste tijd: Jan Venhuizen (M40+)
Andrea Deelstra
2009 Jan Jouke Vos (AV Heerenveen) Andrea Deelstra (AV Heerenveen)
2008 Marco Gielen (Scopias) Andrea Deelstra (Athlon Heerenveen)
2007 Erik Negerman (GAC) Adriënne Herzog (Groningen Atletiek)
2006 Mark Leeman (Phoenix) Andrea Deelstra (Athlon)
2005 Rob Detert (AV 34) Adriënne Herzog (Groningen Atletiek)
2004 Dirk de Heer (Groningen Atletiek) Andrea Deelstra (Athlon)
2003 Lammert Hulzebos (HAC ’63) Andrea Deelstra (Athlon)
2002 Herman Hofstee (AVD-Dwingeloo) Simone Bouwman (Phanos)
2001 Erik Negerman (Phanos) Mirjam Bijlsma (Drentse AA)
2000 Herman Hofstee (AVD) Simone Bouwman (GVAV)
1999 Herman Hofstee (AVD Simone Bouwman (GVAV)
1998 André Klappe (PEC) Wendy Detert (AV 34)
1997 André Klappe (PEC) Simone Bouwman (GVAV)
1996 Herman Hofstee (AVD) H. Zanting (AV 55)
1995 Herman Hofstee (AVD) H. Zanting (AV 55)
1994 Herman Hofstee (AVD) H. Zanting (AV 55)
1993 Herman Hofstee (AVD) M. Hornstra (SV Friesland)
1992 Herman Hofstee (AVD) H. Zanting (Impala)
1991 Herman Hofstee (AVD) H. Pot (Impala)
1990 Herman Hofstee (AVD) A. Schutte (PEC)
1989 Herman Hofstee (AVD) G. Jansen (Impala)
1988 Herman Hofstee (AVD) G. Jansen (Impala)
1987 Herman Hofstee (AVD) M. Hornstra (SV Friesland)
1986 Herman Hofstee (AVD) G. Jansen (Impala)
1985 Herman Hofstee (AVD) M. Freriks (Daventria)
1984 Marti ten Kate (Tion) B. Hiemstra (Impala)
1983 Marti ten Kate (Fortis) Elly van Hulst (Olympia 48)
1982 Marti ten Kate (Fortis) Maaike Persoons (ADA)
1981 Marti ten Kate (AVD) Karin de Nijs (Soest)
1980 Tonnie Luttikholt (AV Eibergen) M. Wiegman (AV 55)
1979 Henk Mentink (Daventria) Joke van Gerwen
1978 Gerard Nijboer (Daventria) M. Wiegman (AV 55)
1977 Chris Semplonius (AV 55) M. Wiegman (AV 55)
1976 Roelof Veld (Daventria) E. Bouw (GAC)
1975
1974
1973 Pieter Vos (GVAV) E. Bouw (GAC)
1972 Egbert Nijstad (AVD) B. Boxem-Lenferink (Marathon)
1971 Egbert Nijstad (AVD) B. Boxem-Lenferink (Fortis)
1970 Egbert Nijstad (AVD) H. Visserman (Horror)
1969 Egbert Nijstad (AVD) J. v.d. Stelt (Spartaan)
1968 Haico Scharn (De Keien) T. Dijkhuis (Horror)
1967
1966 Egbert Nijstad (AVD)