Uitslagen 2010

 

MPC, MEISJES PUP. C

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Julie Hoekstra

02

Jupiter

4:39

 

2

Meike

02

Jupiter

4:49

 

3

Emma Keetman

03

De Sprinter

4:50

 

4

Selma Spikman

03

Groningen Atletiek

4:53

 

5

Dione Schipper

04

Start ’78

5:40

 

6

Kyra de Vries

04

Isala ’96

6:07

 

7

Tessa Smit

02

DOS

7:06

 
 

MPB, MEISJES PUP. B

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Emy Guikema

01

Jupiter

4:25

 

2

Bente Meijer

01

De Sprinter

4:34

 

3

Nina Hof

01

SV Veendam

4:38

 

4

Fleur Eijckelhof

01

DOS

4:40

 

5

Ilse Potman

01

De Sprinter

4:53

 

6

Wianne Schipper

01

Start ’78

5:01

 

7

Anouk Moes

01

DOS

5:14

 

8

Kirsten Clocquet

01

DOS

5:20

 

9

Britt Wolters

01

De Sprinter

6:36

 
 

MPA, MEISJES PUP. A

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Marjolein Kuiper

00

Groningen Atletiek

4:02

 

2

Fanny Spikman

00

Groningen Atletiek

4:04

 

3

Marit van der Schaaf

00

Groningen Atletiek

4:08

 

4

Marieke Driesprong

99

DOS

4:15

 

5

Evelien Kuiper

00

Groningen Atletiek

4:15

 

6

Daphne Dikkers

99

De Sprinter

4:25

 

7

Mariëlle Moes

99

DOS

4:27

 

8

Thirza Kuiper

00

Start ’78

4:40

 

9

Veerle Maris

99

Groene Ster

4:48

 

10

Riet van der Heide

00

Impala

5:01

 

11

Hiltje Woudstra

00

Impala

5:07

 

12

Evanne Dongstra

00

DOS

5:47

 

13

Mèrcènnè Meijer

00

SV Veendam

6:06

 
 

JPC, JONGENS PUP. C

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Jarno Kuiper

02

Start ’78

4:24

 

2

Luuk Geerders

02

Start ’78

4:27

 

3

Robin ten Katen

02

Groningen Atletiek

4:29

 

4

Robbin Poelstra

03

DOS

4:55

 

5

Harm Jan Kootstra

02

Impala

5:03

 

6

Quinten Nauta

02

Groningen Atletiek

5:07

 

7

Zander Feijen

03

AAC ’61

5:22

 

8

Bjarne Ballast

03

DOS

5:25

 

9

Frank Booy

03

DOS

5:29

 

10

Jan Moes

03

DOS

5:37

 

11

Rutger Daling

03

DOS

6:35

 
 

JPB, JONGENS PUP. B

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Micheal de Vries

01

Isala ’96

4:12

 

2

Jasper Staal

01

DOS

4:15

 

3

Joris Jansen

01

Isala ’96

4:25

 

4

Jurjen Zantinge

01

DOS

4:33

 

5

Rico Kleine

01

HAC ’63

4:37

 
 

JPA, JONGENS PUP. A

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Lammert Ekkers

99

AV Heerenveen

3:51

 

2

Richard Meuleman

99

Isala ’96

3:52

 

3

Lars van Hoeven

99

AV Heerenveen

3:53

 

4

Chris Wever

99

AV Heerenveen

4:02

 

5

Julian Hellendoorn

99

Isala ’96

4:06

 

6

Eric Stuiver

99

Start ’78

4:07

 

7

Ingmar Hoekstra

00

Jupiter

4:15

 

8

Lennart Schulting

00

DOS

4:26

 

9

Wouter Baljet

00

Horror

4:27

 

10

Levi Ekkels

00

DOS

4:29

 

11

Bram Bijdevaate

99

Start ’78

4:32

 

12

Jef de Vries

00

Groningen Atletiek

4:33

 

13

Daniël Zantinge

99

DOS

4:45

 

14

Jimmy Keetman

00

De Sprinter

4:46

 

15

Job van Lobenstein

00

DOS

5:01

 

16

Kevin Boes

99

Start ’78

5:03

 
 

MJD, MEISJES JUN. D

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Danaid Prinsen

97

Aquilo

5:55

 

2

Irene Kalter

97

Lionitas

6:03

 

3

Judith Telenga

98

Lionitas

6:04

 

4

Floor Buigel

97

Groningen Atletiek

6:18

 

5

Anouk Hof

97

SV Veendam

6:23

 

6

Ineke van Koldam

97

Groningen Atletiek

6:25

 

7

Anneke Kootstra

98

Impala

7:22

 
 

JJD, JONGENS JUN. D

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Piet Wiersma

97

SV Veendam

7:53

 

2

Robin Wassens

97

Groningen Atletiek

7:54

 

3

Joël Plantinga

98

Isala ’96

7:55

 

4

Mike Meijer

97

AAC ’61

7:55

 

5

Jelmer van der Veen

97

Lionitas

8:00

 

6

Leen

98

Aquilo

8:51

 

7

Tim de Vries

97

Groningen Atletiek

8:56

 

8

Jelmer Kootstra

98

Impala

9:02

 

9

Laurens van Embden

98

DOS

9:12

 

10

Obbe Tibben

98

Start ’78

9:46

 
 

MJC, MEISJES JUN. C

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Claudia Oosterkamp

96

Start ’78

8:42

 

2

Yacintha Aakster

96

Groningen Atletiek

8:52

 

3

Fleur Baljet

95

Horror

9:12

 

4

Denise Sinnema

95

AV Heerenveen

9:18

 

5

Lynn van der Schaaf

96

Groningen Atletiek

9:25

 

6

Bernice Meijer

96

SV Veendam

9:31

 

7

Martje Bekius

96

AV Heerenveen

10:31

 
 

MJB, MEISJES JUN. B

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Marlies Huigen

94

Hanzesport

12:57

 

2

Ydwine van der Veen

93

Lionitas

15:53

 
 

JJC, JONGENS JUN. C

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Thomas van Laar

95

Cialfo

12:38

 

2

Bram Buigel

95

Groningen Atletiek

12:43

 

3

Jordi Stam

95

AV Heerenveen

12:44

 

4

Kevin Zijlstra

95

Eenrum

12:45

 

5

Tim de Boer

96

Start ’78

13:03

 

6

Martijn de Vries

95

AV Heerenveen

13:06

 

7

Jan van Ravenstein

95

AV Heerenveen

13:16

 

8

Jordy Dikkers

95

De Sprinter

13:26

 

9

Bram Kielman

96

AV Heerenveen

13:26

 
 

JJB, JONGENS JUN. B

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Jeroen Vochteloo

93

LSV Invictus

16:03

 

2

Freek Lier

94

Hanzesport

16:14

 

3

David Hofstee

93

Impala

16:50

 

4

Arjan Feenstra

94

AV Heerenveen

16:54

 

5

Gerrit Wolbers

94

Lionitas

17:56

 

6

Bert Bos

93

Groningen Atletiek

18:29

 
 

T/M12, PREST.T/M12JR

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Rick Poelstra

00

Dwingeloo

5:19

 
 

PRES, PREST >12JR

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

H.Geerders

 

Steenwijk

19:14

 

2

Pieter Dirk Riedstra

74

Leeuwarden

19:56

 

3

Robert de Boer

75

Leeuwarden

22:02

 

4

Eelco van Duijvenbode

77

Ridderkerk

23:51

 

5

F.Benkema

57

Groningen

25:21

 

6

Joop Prins

48

Blokzijl

29:43

 

7

Laura Nijsingh

66

Dwingeloo

31:07

 

8

Jannie de Jong

83

Wapse

31:09

 

9

van Ham

53

Groningen

31:34

 

10

Frauke Rullman

84

Lionitas

32:14

 

11

D.H. Gerrits

60

Balkbrug

32:48

 

12

Erna van Bezoen

69

Ruinen

33:00

 

13

Jaap van de Vliert

66

Dwingeloo

34:40

 

14

Frans Scheuneman

51

Hoogezand

35:22

 

15

Monica Scheper

72

Ruinen

35:59

 

16

Jelle Nauta

69

Groningen

37:00

 

17

Gertjan van der Embden

59

Dwingeloo

37:13

 

18

Henk P. Houtkamp

65

Coevorden

37:38

 

19

Martijn Vos

68

Hoogeveen

38:25

 

20

G. Sierd van de Zee

75

Leeuwarden

38:26

 

21

Jan Hein van der Brugg

68

Dwingeloo

39:17

 

22

Marten Boersma

67

Assen

41:35

 

23

Koop Klok

51

Dwingeloo

46:10

 

24

Bonne de Haan

55

Twijzelerheide

53:29

 
 

MJA, MEISJES JUN. A

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Simone Westerbeek

91

Start ’78

24:21

 
 

VSEN, VROUWEN SEN.

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Andrea Deelstra

85

AV Heerenveen

21:00

 

2

Jacelyn Gruppen

89

HAC ’63

22:51

 

3

Jessica Oosterloo

90

AAC ’61

23:12

 

4

Ilse Pullen

87

ACO Van Elderen

23:26

 

5

Marieke Pordijk

88

Vitalis

25:17

 
 

V3540, V35 EN V40

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Bertha Bruggenkamp

68

AAC ’61

23:43

 

2

Petra Maarsingh

75

Groningen Atletiek

23:53

 

3

Janna Brand

73

De Kieviten

26:02

 

4

Giny Dunnewind

68

ACO Van Elderen

27:44

 
 

V45, V45 EN OUDER

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Sietske Weide

60

Glimmen

28:31

 

2

Jolanda Smedinga

65

AV Heerenveen

29:18

 
 

JJA, JONGENS JUN. A

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Jesse Nijboer

93

Start ’78

20:07

 

2

Seb Wiggemans

92

Daventria

20:50

 

3

Menco Schuurman

91

Impala

22:36

 
 

MSEN, MANNEN SEN

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Andre Plette

76

Isala ’96

32:24

 

2

Bas Hollegien

87

NOP

33:01

 

3

Jan J. vos

82

AV Heerenveen

33:22

 

4

Harm-Jan Martens

80

HAC ’63

33:40

 

5

Marco Wels

87

Impala

33:46

 

6

René Jaasma

84

Impala

35:19

 

7

Jasper Mulder

90

AV Heerenveen

35:30

 

8

Martijn Kruize

82

Stadskanaal

37:33

 

9

Erwin Rinsma

86

Runners Stadskanaal

39:07

 

10

Frank Stobbe

79

NOP

39:42

 

11

Jerry Duinkerken

76

AAC ’61

43:24

 

12

E. Groenink

78

Start ’78

44:17

 

13

Roelof de Witte

85

Staphorst

47:08

 
 

M3540, M35 EN M40.

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Jan Venhuizen

68

AAC ’61

32:15

 

2

Ronnie Duinkerken

73

Rotterdam Atletiek

32:41

 

3

P. Gnodde

74

NOP

33:42

 

4

Barry Bronsema

75

Groningen Atletiek

33:47

 

5

Teake Kerckhoffs

69

LSV Invictus

34:11

 

6

Ben Plantinga

69

Groningen Atletiek

34:38

 

7

Arjen Driesen

69

NOP

37:22

 

8

K.Boer

67

PEC 1910

39:01

 

9

Eric Moen

68

De Wijk

39:14

 

10

Marco Bakker

73

Loopgroep Beilen

40:46

 

11

Robert Stam

69

AAC ’61

41:34

 

12

Niels Nijhof

71

avVN

43:07

 

13

Art Grit

66

HAC ’63

45:59

 

14

Bert Koster

67

HAC ’63

47:46

 
 

M45, M45 EN OUDER

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Didier Senay

58

SV Veendam

33:02

 

2

Klaas Jan Hofstee

65

LSV Invictus

34:07

 

3

Jacob van der Meulen

62

Groningen Atletiek

35:59

 

4

Por

59

Groningen Atletiek

36:52

 

5

Jaap Vlaming

56

NOP

37:29

 

6

Alfred Rekers

65

PEC 1910

38:28

 

7

Johannes van der Veen

57

Lionitas

38:30

 

8

Maarten Hoeksema

60

Groningen

38:59

 

9

Pieter Stegeman

63

Loopgroep Beilen

39:09

 

10

Elbert-Jan van Laar

62

Cialfo

39:15

 

11

Jebbe Westerbeek

61

Start ’78

41:29

 

12

Tjeerd Doornbos

41

avVN

44:54

 

13

Rudy Bos

63

DOS

45:15

 

14

Willem Drenth

65

Runners Stadskanaal

45:34

 

15

Menno Vos

62

AAC ’61

48:12

 

16

Ger de Bruyn

48

Dwingeloo

49:04

 
 

www.uitslagen.nl

02-11-2010 20:36

Geef een reactie