Uitslagen 2011

 

M 7,5, PREST. MAN

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Menno Mud

74

Tietjerk

28:00

 

2

Pieter Riedstra

78

Leeuwarden

29:35

 

3

Geale de Vries

62

Valthermond

30:21

 

4

Peter Overwijk

78

Surhuisterveen

31:13

 

5

Evert Bisschop

60

Koekange

31:47

 

6

Bert Hadders

56

Hoogeveen

31:58

 

7

Gert Abee

69

Havelte

32:14

 

8

Herman Gruppen

62

Havelte

32:15

 

9

Martin Bolhuis

63

Geeuwenbrug

33:12

 

10

G. Inbert

64

De Wijk

33:17

 

11

Menno Vos

62

Assen

34:24

 

12

van der Bruggen

68

Dwingeloo

36:00

 

13

Roelof de Witte

85

Staphorst

37:32

 

14

A.A.D. Verheul

48

Grolloo

37:39

 

15

Karst Schonewille

56

Klazienaveen

38:41

 

16

Wouter Silvis

90

Groningen

38:49

 

17

Arjan Harthoorn

68

De Wijk

38:59

 

18

Guus Bel

48

Zwiggelte

39:12

 

19

Gerard Kleis

82

Punthorst

40:01

 

20

Anne Bartelds

45

Havelte

40:08

 

21

Erwin Oosterhuis

71

Drachten

40:36

 

22

Andringa Jouke

54

Oude Horne

40:37

 

23

Harry Zwaneveld

58

Sappemeer

41:16

 

24

Henk Warnders

53

Hoogersmilde

41:22

 

25

Berry van Boesschoten

58

Beilen

41:23

 

26

Pieter-Dirk Riedstra

78

Leeuwarden

41:38

 

27

Geert de Vries

59

Meppel

41:52

 

28

Ben Kok

70

Kampen

42:02

 

29

Patrick Slagboom

71

de Wijk

42:17

 

30

Nemo de Vries

03

Dwingeloo

42:24

 

31

Iwan de Vries

74

Dwingeloo

42:25

 

32

Toli Schanssema

46

Hoogezand

43:33

 

33

Andre Jonker

79

Groningen

44:25

 
 

V 7,5, PREST. VROUW

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Esther Wietzes

80

Assen

35:02

 

2

Gea Smit

70

De Wijk

35:30

 

3

Ina Roelfs

64

Marwijksoord

36:43

 

4

Miranda Hesselink

76

De Wijk

38:15

 

5

Alida de Graaf

71

De Wijk

38:16

 

6

Annouk Vos

89

Nieuweroord

38:50

 

7

Wendy van den Barselaa

75

Havelte

39:33

 

8

Sarina Lammerts

61

Beilen

39:43

 

9

Petra Joustra

65

Oosterwolde

43:02

 

10

Louise Kooger

89

Belt Schutsloot

43:52

 

11

Linda Stuiver

68

Meppel

45:07

 

12

Natasja Topelen

 

Woldendorp

46:16

 

13

Anita Bouwknegt

63

Meppel

46:19

 

14

Willemien Bouwers

81

Groningen

46:51

 

15

Erna van de Berg

75

Ruinerwold

47:09

 

16

Tessa Donath

80

Achmea Bodyrun

47:09

 

17

Janke Jellema

76

Groningen

47:35

 

18

Geke Kiers

63

Uffelte

47:44

 

19

Karin van den Berg

63

Heerenveen

48:47

 

20

Janny Bonder

87

Vries

51:16

 
 

M 15, PREST. MAN

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Harold Kruidhof

73

Staphorst

56:07

 

2

Rob Laenen

69

Beek

57:01

 

3

Gerard Vogelzang

56

Kerkenveld

1:01:10

 

4

Fjodor van der Sluijs

71

Grolloo

1:02:02

 

5

Jerry Duinkerken

76

Assen

1:02:33

 

6

Tjeerdjan Nieuwenhuis

82

Groningen

1:04:18

 

7

Andre Mol

60

Hoogeveen

1:04:27

 

8

Henk Oosterveen

63

Ruinen

1:04:56

 

9

Auke Jonker

82

Assen

1:06:02

 

10

Rene Diphoorn

68

Hoogeveen

1:06:14

 

11

Erwin de Jong

75

Diever

1:07:35

 

12

Stan Witte

52

Meppel

1:07:43

 

13

Jan Lip

49

Alteveer

1:08:15

 

14

G. Aardema

64

Ravenswoud

1:09:19

 

15

Roelof Moek

83

Stadskanaal

1:12:21

 

16

Joost Kerkhoff

61

Loppersum

1:12:36

 

17

Albert Meijer

 

Assen

1:12:54

 

18

Robert Groenink

80

Meppel

1:13:13

 

19

Simon Noorda

58

Groningen

1:13:17

 

20

Reitman

61

Haren

1:13:23

 

21

Peter Krom

60

Beilen

1:13:31

 

22

Kees Elzinga

62

Meppel

1:14:10

 

23

Michel Pater

73

Ruinen

1:14:37

 

24

Peter ter Broek

73

Meppel

1:15:05

 

25

Egbert Takens

55

Haren

1:15:23

 

26

Harm Dunnink

67

Staphorst

1:15:32

 

27

Lambert Nieuwenhuis

46

Dwingeloo

1:15:38

 

28

De Roo

59

Diever

1:16:23

 

29

Henk Dekker

54

Soest

1:16:59

 

30

E. de Boer

65

De Wijk

1:17:16

 

31

Ruud Groen

65

Dwingeloo

1:17:20

 

32

Ger de Bruyn

48

Dwingeloo

1:18:02

 

33

R.M. Bolding

49

Dwingeloo

1:18:02

 

34

Jan van Eldik

63

Hoogeveen

1:18:31

 

35

Jan Knol

57

Nijeveen

1:18:33

 

36

Paul Annegarn

52

Ruinen

1:19:46

 

37

Alex de Jong

82

Groningen

1:20:14

 

38

Frans Scheuneman

51

Hoogezand

1:20:53

 

39

Rudy Wolf

66

Westerbork

1:22:17

 

40

H.M. ter Burg

68

Meppel

1:26:21

 

41

Marchel Tissingh

63

Tuk

1:26:33

 

42

Wim van den Berg

68

Ruinerwold

1:27:08

 

43

Jan Bron

57

Zuidhorn

1:27:36

 

44

Rukkeli Koopman

80

Bontebach

1:29:17

 

45

Gelmer van Dijk

58

Meppel

1:29:32

 

46

Ben Reuvers

43

Assen

1:30:48

 

47

Hiko Kwint

47

Assen

1:35:00

 
 

V 15, PREST. VROUW

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Renate Bosman

75

Meppel

1:10:42

 

2

Jeanine Santong

72

Wapse

1:14:17

 

3

Laura Nijsingh

66

Dwingeloo

1:15:17

 

4

Willy Lammers

64

Nijeveen

1:16:51

 

5

Corry Jaspers

52

Nijeveen

1:17:34

 

6

Joke Nicolai

63

Oosterwolde

1:19:01

 

7

Yvette van Woerkom

65

Meppel

1:19:03

 

8

Akkie Greydanus

56

Ruinen

1:19:46

 

9

Renate van Dop

74

Westerbork

1:21:08

 

10

Karin Danhof

71

Irnsum

1:21:09

 

11

Marian Tolhuis

67

Meppel

1:27:39

 

12

Aly Prins-Olijve

62

Oosterwolde

1:27:47

 

13

Lia van Laarhoven

65

Meppel

1:29:27

 

14

Sabina Geertsema

70

Beilen

1:42:05

 
 

MPC, MEISJES PUP. C

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Nynke Geerders

04

Start ’78

5:00

 

2

Kyra de Vries

04

Isala ’96

5:02

 

3

Eke Tibben

03

Start ’78

5:06

 

4

Marije de Weerd

04

DOS

5:28

 

5

Jorien Spikman

05

Groningen Atletiek

5:31

 

6

Hannah Ottevanger

04

DOS

7:30

 
 

MPB, MEISJES PUP. B

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Elle Biemans

02

Groningen Atletiek

4:24

 

2

Julie Hoekstra

02

Jupiter

4:25

 

3

Meike Guikema

02

Jupiter

4:28

 

4

Isabeau Leegwater

02

Groningen Atletiek

4:32

 

5

Marloes van der Haar

02

De Sprinter

4:57

 

6

Tessa Smit

02

DOS

5:34

 
 

MPA, MEISJES PUP. A

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Shurianty Mathilda

00

Energie

3:42

 

2

Fanny Spikman

00

Groningen Atletiek

4:00

 

3

Emy Guikema

01

Jupiter

4:10

 

4

Marit van der Schaaf

00

Groningen Atletiek

4:18

 

5

Denice Lucas

01

HAC ’63

4:52

 

6

Anouk Moes

01

DOS

5:02

 

7

Evanne Dongstra

00

DOS

5:41

 
 

JPC, JONGENS PUP. C

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Milan Spijker

03

Groningen Atletiek

4:10

 

2

Robbin Baas

03

DOS

4:33

 

3

Mika van Mierlo

05

Kampen

4:37

 

4

Frank Booy

03

DOS

4:52

 

5

Robin Bodde

04

Jupiter

5:26

 

6

Remy Pierik

03

DOS

5:35

 

7

Jan Moes

03

DOS

5:42

 
 

JPB, JONGENS PUP. B

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Dano van Mierlo

02

Kampen

4:03

 

2

Jarno Kuiper

02

 

4:08

 

3

Luuk Geerders

02

Start ’78

4:16

 

4

Robin ten katen

02

Zuidlaren

4:31

 

5

Jing Oldhoff

02

Leeuwarden

4:39

 

6

Harm Jan Kootstra

02

Impala

4:44

 
 

JPA, JONGENS PUP. A

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Remco Mulder

00

Start ’78

3:58

 

2

Ingmar Hoekstra

00

Jupiter

4:01

 

3

Jasper Staal

01

DOS

4:03

 

4

Finn van Pijkeren

01

Fivelstreek

4:04

 

5

Julian van de Laan

00

Oude Pekela

4:07

 

6

Jan Bouwknegt

00

Hoogeveen

4:09

 

7

Jan Oldhoff

00

Leeuwarden

4:13

 

8

Jurgen Zantinge

01

DOS

4:14

 

9

Rick Poelstra

00

DOS

4:14

 

10

Olaf Tempelman

01

Jupiter

4:25

 

11

Patrick Philips

01

AAC ’61

4:30

 

12

David Lohof

00

Jahn II

5:16

 
 

SP M, SPRINTCROSS M

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Jeroen Vochteloo

93

LSV Invictus

2:56

 

2

Jelmer de Vries

91

Hanzesport

3:02

 

3

Gerko Floor

79

LSV Invictus

3:05

 

4

Koen Huits

87

Vitalis

3:07

 

5

Hilbert de Haan

90

AV Heerenveen

3:07

 

6

Bram Buigel

95

Groningen Atletiek

3:10

 

7

Lowie van der Woude

92

Start ’78

3:12

 

8

Rutger Timmer

85

Vitalis

3:14

 

9

Jeen Nauta

77

Start ’78

3:16

 

10

Elmar de Jong

 

Start ’78

3:20

 

11

Rik Wolswinkel

77

Loopgroep Aart Stigt

3:22

 

12

Wouter Visch

84

Groningen Atletiek

3:24

 
 

SP V, SPRINTCROSS V

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Marieke Potijk

88

Groningen

3:32

 

2

Ellen Jansen

95

Start ’78

3:41

 

3

Floor Buigel

97

Groningen Atletiek

3:56

 

4

Sandra Sikkema

85

Drachten

4:04

 

5

Nienke Onnen

88

Vitalis

4:30

 

6

Fokie Cnossen

66

Groningen Atletiek

4:37

 

7

Lilian `van Stratum

92

Groningen Atletiek

4:37

 
 

MJD, MEISJES JUN. D

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Irene Bijman

99

Isala ’96

5:45

 

2

Susan van Weperen

98

LSV Invictus

5:47

 

3

Ilham Tamrouti

99

Isala ’96

6:09

 

4

Lois Oldhoff

98

Leeuwarden

6:42

 

5

Anneke Kootstra

98

Impala

6:53

 

6

Lisa Muizer

99

Leeuwarden

7:06

 

7

Romylie Leegwater

99

Groningen Atletiek

7:30

 

8

Hannah Tuininga

99

DOS

7:42

 

9

Nynke Bouma

99

Groningen Atletiek

8:28

 
 

JJD, JONGENS JUN. D

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Ruard Smeenge

98

Groningen Atletiek

7:23

 

2

Peter-Jan de Jong

98

AV Heerenveen

7:44

 

3

Robin Honebecke

98

ATC ’75

7:51

 

4

Lars van Hoeven

99

AV Heerenveen

7:53

 

5

Pascal Sinnema

99

Lionitas

7:53

 

6

Amura Wijman

99

Groningen Atletiek

7:53

 

7

Thijs Borcheld

99

Groningen Atletiek

7:54

 

8

Leon

98

Oude Pekela

8:07

 

9

Luc Beuckens

99

NOP

8:08

 

10

Niels Visser

99

Jahn II

8:21

 

11

Jelmer Kootstra

98

Impala

8:33

 

12

Rinse Altena

98

Sneek

8:41

 

13

Eric Stuiver

99

Vledderveen

8:42

 

14

Marnix Wiechers

98

DOS

9:05

 

15

Daniel Zantinge

99

DOS

9:16

 
 

MJC, MEISJES JUN. C

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Tessa den Heyer

96

Groningen Atletiek

8:41

 

2

Leonie Glazenborg

98

Aquilo

8:52

 

3

Claudia Oosterkamp

96

Start ’78

8:57

 

4

Danaid Prinsen

97

Aquilo

9:07

 

5

Marlene Zwaneveld

97

AAC ’61

9:17

 

6

Ineke van Koldam

97

Groningen Atletiek

9:37

 

7

Roos Everts

96

AAC ’61

9:44

 

8

Lynn van der Schaaf

96

Groningen Atletiek

10:03

 

9

Mathilde Spitzen

 

Start ’78

10:26

 

10

Petra Lohof

97

Jahn II

12:03

 

11

Dalarna van Pijkeren

97

Fivelstreek

13:17

 
 

MJB, MEISJES JUN.B

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Marlies Huigen

94

Hanzesport

13:12

 

2

Jolien de Waard

94

Groningen Atletiek

13:26

 

3

Fleur Baljet

95

Horror

14:14

 
 

JJC, JONGENS JUN. C

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Djurre Hoeksema

97

AAC ’61

12:15

 

2

Bram Kielman

96

AV Heerenveen

12:33

 

3

Robin Wassens

97

Groningen Atletiek

12:40

 

4

Gea Jorritsma

96

Sneek

12:50

 

5

Tim de Boer

96

Start ’78

13:09

 

6

Mike Meijer

97

AAC ’61

13:17

 

7

Jelmer van der Veen

97

Lionitas

13:27

 

8

Rembert Kortenhorst

96

Joure

13:29

 

9

Piet Wiersma

97

SV Veendam

13:47

 

10

Hielke Brus

97

Hoogeveen

14:48

 
 

JJB, JONGENS JUN. B

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Niek Blikslager

95

Groningen Atletiek

15:21

 

2

Yanninck Akkerman

94

Groningen Atletiek

16:28

 

3

Jordy Dikkers

95

PEC 1910

16:38

 

4

Jordi Stam

95

AV Heerenveen

16:50

 

5

Patrick Reitsma

95

Impala

17:00

 

6

Gerrit Wolbers

94

Lionitas

17:15

 

7

Thomas van Laar

95

Cialfo

17:35

 

8

Jesse Buiteveld

94

LSV Invictus

17:47

 

9

Wessel van Veenen

95

AAC ’61

17:56

 

10

Martijn de nVries

95

Steggerda

18:09

 

11

Kevin Zijlstra

95

Groningen Atletiek

18:46

 
 

MJA, MEISJES JUN. A

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Elisa de Jong

92

Groningen Atletiek

17:13

 

2

Marleen Loman

92

NOP

17:48

 

3

Esther Platteeuw

92

Scheldesport

20:05

 

4

Emma Iedema

92

Hoogezand

21:22

 
 

VSEN, VROUWEN SEN.

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Andrea Deelstra

85

AV Heerenveen

20:18

 

2

Marjon van der Wansem

91

LADB

20:50

 

3

Jip Vastenburg

94

AV ’34

21:35

 

4

Jacelyn Gruppen

89

HAC ’63

21:55

 

5

Jessica Oosterloo

90

LSV Invictus

22:20

 

6

Marieke Potijk

88

Vitalis

23:30

 

7

Ilonka van den Hengel

87

Hellas

23:43

 

8

Marlou Bijlsma

90

Tartlétos

24:00

 

9

Jelly van der Kloet

81

Impala

24:48

 

10

Vera Keidel

89

Lionitas

26:07

 

11

Esther Buikema

79

Westerbork

26:28

 

12

Christina Draijer

88

Vitalis

27:40

 

13

Lianne Bouwman

89

Groningen

28:16

 
 

V3540, MASTERS V 35+

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Yvonne Kassenberg

74

Lionitas

22:36

 

2

Bertha Bruggenkamp

68

AAC ’61

23:25

 

3

Janna Brand

73

Rotterdam Atletiek

26:19

 

4

Hermien Koerts

74

HAC ’63

28:29

 

5

Ina van der laan

68

Oude Pekela

31:13

 
 

V45, MASTERS V 45+

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Petra Hasper-Ten Kate

63

De Sprinter

23:10

 

2

Marleen van Beek

65

LADB

23:18

 

3

Inge van Schaick

61

Lionitas

24:09

 

4

Mirjam Bijlsma

64

Loopgroep De Drentsc

25:28

 

5

Toos de Vries

60

Steggerda

29:24

 

6

Jolanda Smedinga

65

AV Heerenveen

29:52

 

7

Minke Oord

56

Friesland

32:59

 
 

JJA, JONGENS JUN. A

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Brian Kamstra

93

AAC ’61

18:47

 

2

Edwin de Vries

92

Almere ’81

19:47

 

3

David Hofstee

93

Impala

21:04

 

4

Frank Buigel

93

Jupiter

23:13

 
 

MSEN, MANNEN SEN.

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Tim Pleijte

85

Dynamica

29:50

 

2

Wesley van der Gouw

85

Prins Hendrik

29:54

 

3

Pascal van Troost

85

Haag Atletiek

30:38

 

4

Dennis Weijers

86

Hanzesport

31:04

 

5

Michel Butter

85

AV Castricum

31:54

 

6

Adriaan Fransen

90

AAC ’61

31:55

 

7

Richard Douma

93

Zaanland

32:03

 

8

M. Zeegers

83

Vitalis

32:09

 

9

Ronnie Duinkerken

73

Rotterdam Atletiek

32:36

 

10

Joris Kampen

80

Groningen Atletiek

32:53

 

11

Raimond van der Boom

74

AAC ’61

32:57

 

12

jan jouke Vos

82

AV Heerenveen

32:58

 

13

Peter Janssen

85

Lionitas

32:59

 

14

Erik Driesen

78

NOP

33:05

 

15

Peter Gnodde

74

Urk

33:48

 

16

Jasper Mulder

90

AV Heerenveen

34:09

 

17

Frank Everts

85

HAC ’63

35:00

 

18

Leon van der Lans

86

HAC ’63

35:29

 

19

Jan Loosman

78

Urk

36:27

 

20

Rogier Koopman

75

NOP

36:34

 

21

Bas Kluitenberg

86

Vitalis

38:45

 

22

Marco Bakker

73

Assen

39:04

 
 

M40, MASTERS M 40+

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Jan Venhuizen

68

AAC ’61

32:05

 

2

Arjen Driesen

69

NOP

32:55

 

3

Martin Lohof

70

Runners Stadskanaal

36:18

 

4

Menno Iedema

63

Impala

36:30

 

5

Cor Ton

62

LSV Invictus

36:45

 

6

Jacob van der Meulen

62

Groningen Atletiek

36:49

 

7

Ritske Flootman

64

Menaldum

37:00

 

8

Robert Stam

69

AAC ’61

37:17

 

9

Alfred Rekers

65

PEC 1910

38:10

 

10

Heero Spaan

62

avVN

38:24

 

11

Pieter Stegeman

63

Loopgroep Beilen

39:05

 

12

Eddy Elsinga

69

AV Heerenveen

39:23

 

13

Willem Drenth

65

Stadskanaal

41:23

 

14

Maurice Mulder

69

Tollebeek

42:01

 

15

Simon van der Gun

69

DOS

42:38

 
 

M50, MASTERS M 50+

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Tijd

 

1

Alex Stienstra

59

LAAC Twente

33:32

 

2

John v.d. Wansem

50

LADB

33:36

 

3

Reinder de Jonge

61

AAC ’61

34:52

 

4

Marti ten Kate

58

Enschede

35:37

 

5

Henk Por

59

Groningen

36:14

 

6

J. van der Veen

57

Lionitas

37:04

 

7

Jaap Vlaming

56

NOP

37:06

 

8

Rink Post

56

Appelscha

37:14

 

9

Auke Postma

53

Lionitas

37:22

 

10

Peter van Ravenswaaij

60

avVN

37:37

 

11

Cor Wetting

53

Lionitas

38:54

 

12

Eddy Oosterkamp

57

Steggerda

39:11

 

13

Erik Bakker

61

Friesland

39:17

 

14

Jan van Lubek

52

Zuidwolde

40:46

 

15

Willem de Vries

56

NOP

41:02

 

16

Dirk Dijkstra

60

Vitalis

41:48

 
 

www.uitslagen.nl

31-10-2011 13:45

Geef een reactie